17.mai - Borgertoget

17.mai - Borgertoget

15. May 2018
Generelt
Velkommen til Borgertoget 17.mai

Molde Seilforening tenker også i år å gjøre en hederlig figur i borgertoget! Jolleseilerne har i dag laget plakater som fokuserer på plastproblemet vi har i naturen i dag. Mannskapet på den nederlandske båten The Whisper som nå er på besøk i Molde, og som har en spesiell plastinnsamlingsaksjon på gang, kommer også til å delta.

Ellers blir det delt ut flagg og bannere med bilder som viser foreningens aktivitet. Oppriggede joller blir trillet i toget. Vi håper også på lens og gode spinnakerforhold gjennom hele løypa. Kom gjerne i seiltøy, og har du strikket MS lue, så er det tiden for å vise frem den!

 

Dette blir gøy!

 

Vi fått oppstillingsplass nr. 24.

Vel møtt.

 


Email facebook twitter LinkedIn