venue burgee

Høststormen

Molde Seilforening

Høststormen 2013

Contents

LYS 1 Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Høststormen
 
Total Nett
1st LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 1.0 1.0 1.0
2nd LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 2.0 2.0 2.0
3rd LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 3.0 3.0 3.0
4th LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 4.0 4.0 4.0
5th LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 5.0 5.0 5.0
6th LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.924 6.0 6.0 6.0
7th LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 7.0 7.0 7.0



LYS 2 Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Høststormen
 
Total Nett
1st LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.812 1.0 1.0 1.0
2nd LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.875 2.0 2.0 2.0
3rd LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.834 3.0 3.0 3.0
4th LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.831 4.0 4.0 4.0
5th LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.860 5.0 5.0 5.0
6th LYS 2 Juego Bavaria 30 B 30 Geir Berg Oshaug MS 0.836 7.0 DNF 7.0 7.0



Høststormen - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 05:39:00 6:02:44 0:00:00 1.07 1.0
2 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 06:35:06 6:05:04 0:02:32 0.918 2.0
3 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 06:31:14 6:14:25 0:12:12 0.927 3.0
4 LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 06:39:01 6:14:41 0:12:43 0.909 4.0
5 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 06:32:55 6:47:04 0:42:47 0.923 5.0
6 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.924 07:23:49 6:50:05 0:51:15 0.817 6.0
7 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 07:33:12 7:14:10 1:14:34 0.8 7.0

Høststormen - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.812 07:14:39 5:52:56 0:00:00 0.812 1.0
2 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.875 07:05:11 6:12:02 0:21:50 0.83 2.0
3 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.834 07:30:49 6:15:59 0:27:38 0.783 3.0
4 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.831 07:33:15 6:16:39 0:28:32 0.779 4.0
5 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.860 07:46:48 6:41:27 0:56:25 0.756 5.0
6 LYS 2 Juego Bavaria 30 B 30 Geir Berg Oshaug MS 0.836 DNF       7.0

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNFStarted but did not finish 7

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com