venue burgee

Onsdagsregatta - Vårserie 2013

Molde Seilforening

Vårserie 2013

Contents

F18 Klasse

Sailed: 4, Discards: 1, To count: 3, Rating system: LYS, Entries: 1, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
V10
 
Total Nett
1st F18 Katamaran F18     MS 1.315 1.0 (2.0 DNF)   1.0       1.0     5.0 3.0



LYS 1 Klasse

Sailed: 10, Discards: 3, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
V10
 
Total Nett
1st LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 1.0 1.0 2.0 1.0 2.0 (5.0) (6.0) (10.0 DNC) 5.0 4.0 37.0 16.0
2nd LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 2.0 2.0 (3.0) 3.0 3.0 3.0 (4.0) 1.0 3.0 (6.0) 30.0 17.0
3rd LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 3.0 (10.0 DNC) 1.0 (6.0) 1.0 2.0 3.0 5.0 (6.0) 3.0 40.0 18.0
4th LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 6.0 4.0 1.0 2.0 1.0 2.0 56.0 26.0
5th LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 4.0 4.0 5.0 6.0 (7.0) 3.0 2.0 5.0 56.0 29.0
6th LYS 1 Furia III X-442 9558 Stig Waagbø MS 1.058 4.0 3.0 (10.0 DNC) 2.0 4.0 8.0 DNF (10.0 DNC) 4.0 (10.0 DNC) 10.0 DNC 65.0 35.0
7th LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.924 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 1.0 5.0 10.0 DNC 4.0 10.0 DNC 80.0 50.0
8th LYS 1 Numero Uno Grand Soleil 34 10102 Team Numero Uno MS 0.961 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 2.0 10.0 DNC 10.0 DNC 1.0 83.0 53.0
9th LYS 1 Shirae Sun OD 37 10872   MS 0.953 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 5.0 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 95.0 65.0



F30 Klasse

Sailed: 10, Discards: 3, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 2, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
V10
 
Total Nett
1st F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 (1.0) (1.0) (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 10.0 7.0
2nd F30 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.070 (3.0 DNC) (3.0 DNC) 2.0 2.0 (3.0 DNC) 3.0 DNC 3.0 DNC 2.0 3.0 DNC 2.0 26.0 17.0



LYS 2 Klasse

Sailed: 10, Discards: 3, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
V10
 
Total Nett
1st LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.838 (10.0 DNC) 1.0 1.0 1.0 2.0 (3.0) 2.0 1.0 3.0 (10.0 DNC) 34.0 11.0
2nd LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 (4.0) 2.0 2.0 2.0 3.0 1.0 3.0 2.0 (4.0) (10.0 DNC) 33.0 15.0
3rd LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 3.0 3.0 5.0 (6.0) 4.0 2.0 (6.0 DNF) 3.0 5.0 (10.0 DNC) 47.0 25.0
4th LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.875 2.0 (10.0 DNC) 3.0 3.0 1.0 (10.0 DNC) 1.0 (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 60.0 30.0
5th LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.804 (10.0 DNC) 5.0 6.0 4.0 (10.0 DNC) 5.0 (10.0 DNC) 10.0 DNC 2.0 1.0 63.0 33.0
6th LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.860 1.0 4.0 4.0 (10.0 DNC) (10.0 DNC) 4.0 4.0 (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 67.0 37.0
7th LYS 2 Morild II Bavaria 38 Cruiser 6179 Terje Melsæter MS 0.919 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 5.0 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 1.0 10.0 DNC 86.0 56.0
8th LYS 2 Fryd Beneteau Oceanis 31 13956 Per Åge Brevik MS 0.885 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 6.0 2.0 88.0 58.0
9th LYS 2 Eling Fenix 6885 Team Eling MS 0.838 (10.0 DNC) (10.0 DNC) (10.0 DNC) 8.0 DNF 10.0 DNC 7.0 DNF 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 10.0 DNC 95.0 65.0



V1 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Katamaran F18     MS 1.315 00:30:47 0:40:29 0:00:00 1.315 1.0

V2 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points
1 F18 Katamaran F18     MS 1.315 DNF 2.0

V3 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V4 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Katamaran F18     MS 1.315 1:02:54 1:22:43 0:00:00 1.315 1.0

V5 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V6 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V7 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V8 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Katamaran F18     MS 1.315 00:40:44 0:53:34 0:00:00 1.315 1.0

V9 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V10 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V1 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 00:46:09 0:44:10 0:00:00 0.957 1.0
2 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 00:46:36 0:44:39 0:00:30 0.948 2.0
3 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 00:50:41 0:46:50 0:02:53 0.871 3.0
4 LYS 1 Furia III X-442 9558 Stig Waagbø MS 1.058 00:45:35 0:48:14 0:03:50 0.969 4.0

V2 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 00:57:10 0:54:43 0:00:00 0.957 1.0
2 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 00:57:31 0:55:06 0:00:25 0.951 2.0
3 LYS 1 Furia III X-442 9558 Stig Waagbø MS 1.058 00:58:16 1:01:39 0:06:33 0.939 3.0

V3 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 1:32:09 1:25:09 0:00:00 0.924 1.0
2 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 1:29:42 1:25:51 0:00:44 0.949 2.0
3 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 1:35:45 1:31:44 0:06:52 0.889 3.0
4 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 1:35:18 1:38:44 0:13:07 0.893 4.0

V4 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 1:28:59 1:25:09 0:00:00 0.957 1.0
2 LYS 1 Furia III X-442 9558 Stig Waagbø MS 1.058 1:20:55 1:25:37 0:00:26 1.052 2.0
3 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 1:29:46 1:26:00 0:00:53 0.949 3.0
4 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 1:23:03 1:26:02 0:00:51 1.025 4.0
5 LYS 1 Shirae Sun OD 37 10872   MS 0.953 1:41:17 1:36:31 0:11:56 0.841 5.0
6 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 1:54:45 1:46:02 0:22:35 0.742 6.0

V5 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 00:46:49 0:43:16 0:00:00 0.924 1.0
2 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 00:47:12 0:45:10 0:02:00 0.916 2.0
3 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 00:48:02 0:46:01 0:02:53 0.901 3.0
4 LYS 1 Furia III X-442 9558 Stig Waagbø MS 1.058 00:47:24 0:50:09 0:06:31 0.913 4.0
5 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 00:51:09 0:52:59 0:09:24 0.846 5.0
6 LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 01:00:15 0:56:34 0:14:11 0.718 6.0

V6 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.924 1:51:48 1:43:18 0:00:00 0.924 1.0
2 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 1:51:51 1:43:21 0:00:03 0.924 2.0
3 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 1:52:36 1:47:52 0:04:46 0.917 3.0
4 LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 1:55:30 1:48:27 0:05:29 0.894 4.0
5 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 1:56:42 1:51:41 0:08:45 0.885 5.0
6 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 1:56:56 2:01:09 0:17:13 0.883 6.0
7 LYS 1 Furia III X-442 9558 Stig Waagbø MS 1.058 DNF       8.0

V7 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 0:59:29 0:55:51 0:00:00 0.939 1.0
2 LYS 1 Numero Uno Grand Soleil 34 10102 Team Numero Uno MS 0.961 1:00:39 0:58:17 0:02:32 0.921 2.0
3 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 1:08:00 1:02:50 0:07:33 0.821 3.0
4 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 1:06:53 1:04:04 0:08:35 0.835 4.0
5 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.924 1:16:47 1:10:57 0:16:20 0.727 5.0
6 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 1:17:41 1:14:21 0:19:19 0.719 6.0
7 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 1:16:10 1:18:55 0:22:15 0.733 7.0

V8 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 00:57:45 0:55:19 0:00:00 0.958 1.0
2 LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 00:59:51 0:56:12 0:00:56 0.924 2.0
3 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 00:56:19 0:58:21 0:02:55 0.982 3.0
4 LYS 1 Furia III X-442 9558 Stig Waagbø MS 1.058 00:55:40 0:58:54 0:03:23 0.994 4.0
5 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 01:06:33 1:01:30 0:06:40 0.831 5.0

V9 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 00:28:51 0:27:05 0:00:00 0.939 1.0
2 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 00:28:00 0:29:00 0:01:51 0.968 2.0
3 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 00:31:01 0:29:43 0:02:44 0.873 3.0
4 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.924 00:33:09 0:30:38 0:03:50 0.817 4.0
5 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 00:34:11 0:32:43 0:05:53 0.792 5.0
6 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 00:36:22 0:33:36 0:07:03 0.745 6.0

V10 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points
1 LYS 1 Numero Uno Grand Soleil 34 10102 Team Numero Uno MS 0.961 1 1.0
2 LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 2 2.0
3 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 3 3.0
4 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.957 4 4.0
5 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.036 5 5.0
6 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.958 6 6.0

V1 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:38:10 0:40:50 0:00:00 1.07 1.0

V2 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:46:56 0:50:13 0:00:00 1.07 1.0

V3 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 1:25:25 1:31:24 0:00:00 1.07 1.0
2 F30 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.070 1:25:32 1:31:31 0:00:07 1.069 2.0

V4 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 1:11:15 1:16:14 0:00:00 1.07 1.0
2 F30 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.070 1:14:32 1:19:45 0:03:17 1.023 2.0

V5 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:28:48 0:30:49 0:00:00 1.07 1.0

V6 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 1:46:56 1:54:25 0:00:00 1.07 1.0

V7 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 0:43:08 0:46:09 0:00:00 1.07 1.0

V8 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:52:21 0:56:01 0:00:00 1.07 1.0
2 F30 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.070 00:57:03 1:01:03 0:04:42 0.982 2.0

V9 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:25:00 0:26:45 0:00:00 1.07 1.0

V10 - F30 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points
1 F30 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 1 1.0
2 F30 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.070 2 2.0

V1 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.860 00:49:36 0:42:39 0:00:00 0.86 1.0
2 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.875 00:49:36 0:43:24 0:00:51 0.86 2.0
3 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 00:52:57 0:43:25 0:00:56 0.806 3.0
4 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 00:55:11 0:45:28 0:03:25 0.773 4.0

V2 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.838 01:02:05 0:52:02 0:00:00 0.838 1.0
2 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 01:07:33 0:55:40 0:04:25 0.77 2.0
3 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 01:08:43 0:56:21 0:05:16 0.757 3.0
4 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.860 01:07:46 0:58:17 0:07:16 0.768 4.0
5 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.804 01:14:16 0:59:43 0:09:33 0.701 5.0

V3 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.838 1:32:55 1:17:52 0:00:00 0.838 1.0
2 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 1:39:25 1:21:55 0:04:55 0.783 2.0
3 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.875 1:36:54 1:24:47 0:07:55 0.804 3.0
4 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.860 1:43:50 1:29:18 0:13:18 0.75 4.0
5 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 1:49:32 1:29:49 0:14:35 0.711 5.0
6 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.804 1:52:37 1:30:33 0:15:46 0.691 6.0

V4 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.838 1:37:30 1:21:42 0:00:00 0.838 1.0
2 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 1:40:35 1:22:53 0:01:26 0.812 2.0
3 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.875 1:37:14 1:25:05 0:03:51 0.84 3.0
4 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.804 1:50:48 1:29:05 0:09:11 0.737 4.0
5 LYS 2 Morild II Bavaria 38 Cruiser 6179 Terje Melsæter MS 0.919 1:42:45 1:34:26 0:13:51 0.795 5.0
6 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 1:55:17 1:34:32 0:15:39 0.709 6.0
7 LYS 2 Eling Fenix 6885 Team Eling MS 0.838 DNF       8.0

V5 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.875 00:46:08 0:40:22 0:00:00 0.875 1.0
2 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.838 00:49:21 0:41:21 0:01:11 0.818 2.0
3 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 00:54:44 0:45:06 0:05:45 0.738 3.0
4 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 00:58:03 0:47:36 0:08:49 0.695 4.0

V6 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 1:53:00 1:33:07 0:00:00 0.824 1.0
2 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 1:57:43 1:36:32 0:04:10 0.791 2.0
3 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.831 1:57:26 1:37:35 0:05:23 0.793 3.0
4 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.860 2:08:03 1:50:07 0:19:47 0.727 4.0
5 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.804 2:22:07 1:54:16 0:26:18 0.655 5.0
6 LYS 2 Eling Fenix 6885 Team Eling MS 0.838 DNF       7.0

V7 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.875 1:14:43 1:05:23 0:00:00 0.875 1.0
2 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.831 1:27:55 1:13:04 0:09:15 0.744 2.0
3 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 1:47:39 1:28:42 0:28:19 0.607 3.0
4 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.860 1:56:34 1:40:15 0:40:33 0.561 4.0
5 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 DNF       6.0

V8 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.831 01:04:08 0:53:18 0:00:00 0.831 1.0
2 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 01:08:33 0:56:29 0:03:52 0.777 2.0
3 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 01:11:43 0:58:48 0:06:43 0.743 3.0

V9 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Morild II Bavaria 38 Cruiser 6179 Terje Melsæter MS 0.919 00:30:00 0:27:34 0:00:00 0.919 1.0
2 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.804 00:35:15 0:28:20 0:00:58 0.782 2.0
3 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.831 00:34:33 0:28:43 0:01:22 0.798 3.0
4 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.824 00:34:55 0:28:46 0:01:27 0.79 4.0
5 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.820 00:37:48 0:31:00 0:04:11 0.729 5.0
6 LYS 2 Fryd Beneteau Oceanis 31 13956 Per Åge Brevik MS 0.885 00:38:02 0:33:40 0:06:53 0.725 6.0

V10 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points
1 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.804 1 1.0
2 LYS 2 Fryd Beneteau Oceanis 31 13956 Per Åge Brevik MS 0.885 2 2.0

Scoring codes used

CodeDescription
DNCDid not come to the starting area
DNFStarted but did not finish

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com