venue burgee

Onsdagsregatta - Høstserie 2014

Molde Seilforening

Høstserien 2014

Contents

F18 Klasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Rating system: LYS, Entries: 1, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS H1
 
H2
 
H3
 
H4
 
H5
 
H6
 
H7
 
H8
 
H9
 
H10
 
Total Nett
1st F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315     1.0         1.0   1.0 3.0 3.0


NORrating 1 Klasse

Sailed: 10, Discards: 3, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS H1
 
H2
 
H3
 
H4
 
H5
 
H6
 
H7
 
H8
 
H9
 
H10
 
Total Nett
1st NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932 2.0 2.0 1.0 (12.0 DNC) 1.0 2.0 (4.0) 2.0 (3.0) 1.0 30.0 11.0
2nd NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 (4.0) (5.0) 4.0 2.0 4.0 1.0 2.0 1.0 (5.0) 2.0 30.0 16.0
3rd NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 1.0 3.0 (6.0) 1.0 1.0 (5.0) 3.0 4.0 (12.0 DNC) 4.0 40.0 17.0
4th NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 3.0 (8.0 DNF) (7.0) 6.0 3.0 3.0 1.0 (7.0) 1.0 3.0 42.0 20.0
5th NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 (12.0 DNC) 1.0 2.0 3.0 (5.0) 4.0 5.0 3.0 4.0 (7.0) 46.0 22.0
6th NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 (12.0 DNC) (6.0) 3.0 4.0 6.0 (7.0) 6.0 5.0 2.0 6.0 57.0 32.0
7th NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 (12.0 DNC) 4.0 (8.0) 5.0 7.0 6.0 7.0 6.0 6.0 (8.0) 69.0 41.0
8th NORrating 1 Tone Banner 30 4278 Anne Aakhus MS 0.900 (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 7.0 10.0 8.0 8.0 9.0 DNF 9.0 DNF 9.0 96.0 60.0
9th NORrating 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.960 (12.0 DNC) (12.0 DNC) 5.0 (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 5.0 106.0 70.0
10th NORrating 1 Cumlato Dufour Grand Large 15231 Joakim Pettersen MS 0.932 (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 8.0 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 9.0 DNF 12.0 DNC 113.0 77.0
11th NORrating 1 Viva Combrio Grand Soleil 42 7893 Christian Seliussen MS 1.007 (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 9.0 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 117.0 81.0


NORrating 2 Klasse

Sailed: 10, Discards: 3, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 10, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS H1
 
H2
 
H3
 
H4
 
H5
 
H6
 
H7
 
H8
 
H9
 
H10
 
Total Nett
1st NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 1.0 2.0 (4.0) 1.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 1.0 (11.0 DNC) 26.0 8.0
2nd NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 2.0 (7.0 DNF) (3.0) 2.0 2.0 3.0 (11.0 DNC) 3.0 2.0 1.0 36.0 15.0
3rd NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 (6.0) (7.0 DNF) 1.0 (5.0) 4.0 2.0 1.0 2.0 4.0 2.0 34.0 16.0
4th NORrating 2 Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.897 (5.0) 1.0 2.0 (11.0 DNC) 5.0 (11.0 DNC) 2.0 5.0 3.0 4.0 49.0 22.0
5th NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822 3.0 7.0 DNF 5.0 4.0 (11.0 DNC) 4.0 4.0 (11.0 DNC) (11.0 DNC) 5.0 65.0 32.0
6th NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 4.0 7.0 DNF 6.0 7.0 3.0 5.0 5.0 (11.0 DNC) (11.0 DNC) (11.0 DNC) 70.0 37.0
7th NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 (11.0 DNC) (11.0 DNC) (11.0 DNC) 3.0 6.0 11.0 DNC 11.0 DNC 4.0 5.0 3.0 76.0 43.0
8th NORrating 2 Jorunn & Otto Nauticat 39 14409 Otto Ødegaard MS 0.89 (11.0 DNC) (11.0 DNC) 7.0 8.0 (11.0 DNC) 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 103.0 70.0
9th NORrating 2 Cumla Albin Cumulus 2821 John Einar Larsen MS 0.811 (11.0 DNC) (11.0 DNC) (11.0 DNC) 6.0 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 105.0 72.0
10th NORrating 2 Seilfryd Havsfidra 366 Cecilie Wold MS 0.733 (11.0 DNC) (11.0 DNC) (11.0 DNC) 9.0 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 11.0 DNC 108.0 75.0


H1 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

H2 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

H3 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315   00:58:15 1:16:36 0:00:00 1.315 1.0

H4 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

H5 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

H6 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

H7 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

H8 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315   00:43:44 0:57:31 0:00:00 1.315 1.0

H9 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

H10 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315   00:31:30 0:41:25 0:00:00 1.315 1.0

H1 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   01:36:40 1:27:41 0:00:00 0.907 1.0
2 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   01:42:15 1:35:18 0:08:11 0.857 2.0
3 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   01:45:12 1:35:25 0:08:32 0.833 3.0
4 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070   01:33:15 1:39:47 0:11:19 0.94 4.0

H2 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941   01:58:52 1:51:51 0:00:00 0.941 1.0
2 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   02:01:45 1:53:28 0:01:44 0.919 2.0
3 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   02:12:54 2:00:32 0:09:35 0.842 3.0
4 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023   01:58:02 2:00:45 0:08:42 0.948 4.0
5 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   02:12:22 2:18:27 0:25:26 0.845 5.0
6 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   02:26:21 2:18:44 0:28:22 0.764 6.0
7 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   DNF       8.0

H3 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   01:29:26 1:23:21 0:00:00 0.932 1.0
2 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941   01:29:40 1:24:23 0:01:05 0.93 2.0
3 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   01:30:10 1:25:29 0:02:15 0.924 3.0
4 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   01:22:13 1:26:00 0:02:32 1.014 4.0
5 NORrating 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.960   01:32:15 1:28:34 0:05:26 0.904 5.0
6 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   01:39:36 1:30:20 0:07:42 0.837 6.0
7 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   01:40:36 1:31:15 0:08:42 0.829 7.0
8 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023   01:47:40 1:50:09 0:26:11 0.774 8.0

H4 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   00:54:50 0:49:44 0:00:00 0.907 1.0
2 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   00:48:28 0:50:42 0:00:55 1.026 2.0
3 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941   00:54:24 0:51:11 0:01:33 0.914 3.0
4 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   00:55:01 0:52:09 0:02:33 0.904 4.0
5 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023   00:51:41 0:52:52 0:03:04 0.962 5.0
6 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   00:59:01 0:53:32 0:04:11 0.843 6.0
7 NORrating 1 Tone Banner 30 4278 Anne Aakhus MS 0.900   01:02:16 0:56:02 0:07:00 0.799 7.0

H5 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   00:48:58 0:45:38 0:00:00 0.932 1.0
1 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   00:50:19 0:45:38 0:00:00 0.907 1.0
3 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   00:51:11 0:46:25 0:00:52 0.892 3.0
4 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   00:44:50 0:46:54 0:01:12 1.018 4.0
5 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941   00:51:42 0:48:39 0:03:12 0.883 5.0
6 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   00:52:08 0:49:25 0:04:00 0.875 6.0
7 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023   00:49:17 0:50:25 0:04:40 0.926 7.0
8 NORrating 1 Cumlato Dufour Grand Large 15231 Joakim Pettersen MS 0.932   00:55:42 0:51:55 0:06:44 0.819 8.0
9 NORrating 1 Viva Combrio Grand Soleil 42 7893 Christian Seliussen MS 1.007   00:52:51 0:53:13 0:07:32 0.864 9.0
10 NORrating 1 Tone Banner 30 4278 Anne Aakhus MS 0.900   01:06:06 0:59:29 0:15:24 0.69 10.0

H6 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points
1 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046 1 1.0
2 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932 4 2.0
3 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 5 3.0
4 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 7 4.0
5 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 10 5.0
6 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 11 6.0
7 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 12 7.0
8 NORrating 1 Tone Banner 30 4278 Anne Aakhus MS 0.900 13 8.0

H7 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   00:43:43 0:39:39 0:00:00 0.907 1.0
2 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   00:38:43 0:40:30 0:00:49 1.024 2.0
3 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   00:50:13 0:45:33 0:06:30 0.79 3.0
4 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   00:50:40 0:47:13 0:08:07 0.783 4.0
5 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941   00:51:09 0:48:08 0:09:01 0.775 5.0
6 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   00:51:57 0:49:15 0:10:07 0.763 6.0
7 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023   00:52:59 0:54:12 0:14:13 0.748 7.0
8 NORrating 1 Tone Banner 30 4278 Anne Aakhus MS 0.900   01:04:57 0:58:27 0:20:54 0.61 8.0

H8 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   00:53:03 0:55:29 0:00:00 1.046 1.0
2 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   00:59:40 0:55:37 0:00:08 0.93 2.0
3 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941   01:02:18 0:58:37 0:03:20 0.891 3.0
4 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   01:06:14 1:00:04 0:05:03 0.838 4.0
5 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   01:04:27 1:01:06 0:05:55 0.861 5.0
6 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023   01:00:00 1:01:23 0:05:45 0.925 6.0
7 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   01:09:48 1:03:19 0:08:37 0.795 7.0
8 NORrating 1 Tone Banner 30 4278 Anne Aakhus MS 0.900   DNF       9.0

H9 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   00:37:49 0:34:18 0:00:00 0.907 1.0
2 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   00:37:15 0:35:19 0:01:04 0.921 2.0
3 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   00:39:37 0:36:55 0:02:49 0.866 3.0
4 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941   00:39:47 0:37:26 0:03:20 0.862 4.0
5 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   00:35:56 0:37:35 0:03:09 0.955 5.0
6 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023   00:37:43 0:38:35 0:04:11 0.909 6.0
7 NORrating 1 Tone Banner 30 4278 Anne Aakhus MS 0.900   DNF       9.0
7 NORrating 1 Cumlato Dufour Grand Large 15231 Joakim Pettersen MS 0.932   DNF       9.0

H10 - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   00:33:10 0:30:55 0:00:00 0.932 1.0
2 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   00:31:21 0:32:48 0:01:48 0.986 2.0
3 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   00:36:13 0:32:51 0:02:08 0.854 3.0
4 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   00:46:48 0:42:27 0:12:43 0.66 4.0
5 NORrating 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.960   00:44:51 0:43:03 0:12:39 0.689 5.0
6 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   00:48:49 0:46:17 0:16:13 0.633 6.0
7 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941   00:59:03 0:55:34 0:26:12 0.523 7.0
8 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023   00:57:31 0:58:50 0:27:18 0.537 8.0
9 NORrating 1 Tone Banner 30 4278 Anne Aakhus MS 0.900   01:09:03 1:02:09 0:34:42 0.448 9.0

H1 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820   01:51:35 1:31:30 0:00:00 0.82 1.0
2 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   01:56:07 1:36:16 0:05:45 0.788 2.0
3 NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822   01:57:56 1:36:56 0:06:37 0.776 3.0
4 NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810   02:05:37 1:41:45 0:12:39 0.728 4.0
5 NORrating 2 Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.897   01:57:18 1:45:13 0:15:18 0.78 5.0
6 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   02:07:08 1:46:55 0:18:20 0.72 6.0

H2 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.897   02:04:54 1:52:02 0:00:00 0.897 1.0
2 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820   02:26:53 2:00:27 0:10:15 0.763 2.0
3 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   DNF       7.0
3 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   DNF       7.0
3 NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822   DNF       7.0
3 NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810   DNF       7.0

H3 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   01:33:40 1:18:46 0:00:00 0.841 1.0
2 NORrating 2 Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.897   01:32:04 1:22:35 0:04:15 0.856 2.0
3 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   01:39:42 1:22:39 0:04:41 0.79 3.0
4 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820   01:40:54 1:22:44 0:04:50 0.781 4.0
5 NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822   01:46:47 1:27:47 0:10:57 0.738 5.0
6 NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810   01:53:21 1:31:49 0:16:06 0.695 6.0
7 NORrating 2 Jorunn & Otto Nauticat 39 14409 Otto Ødegaard MS 0.89   01:58:24 1:45:23 0:29:53 0.665 7.0

H4 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820   01:01:46 0:50:39 0:00:00 0.82 1.0
2 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   01:02:51 0:52:06 0:01:45 0.806 2.0
3 NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862   01:01:34 0:53:04 0:02:49 0.823 3.0
4 NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822   01:04:54 0:53:21 0:03:17 0.78 4.0
5 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   01:03:28 0:53:23 0:03:15 0.798 5.0
6 NORrating 2 Cumla Albin Cumulus 2821 John Einar Larsen MS 0.811   01:07:08 0:54:27 0:04:41 0.754 6.0
7 NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810   01:12:26 0:58:40 0:09:54 0.699 7.0
8 NORrating 2 Jorunn & Otto Nauticat 39 14409 Otto Ødegaard MS 0.89   01:08:34 1:01:01 0:11:39 0.739 8.0
9 NORrating 2 Seilfryd Havsfidra 366 Cecilie Wold MS 0.733   01:31:09 1:06:49 0:22:03 0.556 9.0

H5 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820   00:51:57 0:42:36 0:00:00 0.82 1.0
2 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   00:56:42 0:47:00 0:05:19 0.751 2.0
3 NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810   00:58:34 0:47:26 0:05:59 0.727 3.0
4 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   00:59:20 0:49:54 0:08:41 0.718 4.0
5 NORrating 2 Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.897   00:55:49 0:50:04 0:08:20 0.763 5.0
6 NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862   00:58:07 0:50:06 0:08:42 0.733 6.0

H6 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points
1 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 2 1.0
2 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 3 2.0
3 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 6 3.0
4 NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822 8 4.0
5 NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 9 5.0

H7 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   00:47:48 0:40:12 0:00:00 0.841 1.0
2 NORrating 2 Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.897   00:46:34 0:41:46 0:01:45 0.863 2.0
3 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820   00:55:17 0:45:20 0:06:16 0.727 3.0
4 NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822   00:59:33 0:48:57 0:10:39 0.675 4.0
5 NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810   01:02:35 0:50:42 0:12:57 0.642 5.0

H8 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820   01:08:40 0:56:18 0:00:00 0.82 1.0
2 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   01:08:10 0:57:20 0:01:13 0.826 2.0
3 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   01:09:42 0:57:47 0:01:47 0.808 3.0
4 NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862   01:07:55 0:58:33 0:02:36 0.829 4.0
5 NORrating 2 Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.897   01:05:51 0:59:04 0:03:05 0.855 5.0

H9 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820   00:40:45 0:33:25 0:00:00 0.82 1.0
2 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   00:41:50 0:34:41 0:01:32 0.799 2.0
3 NORrating 2 Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.897   00:39:22 0:35:19 0:02:07 0.849 3.0
4 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   00:42:03 0:35:22 0:02:19 0.795 4.0
5 NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862   00:41:42 0:35:57 0:02:56 0.801 5.0

H10 - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   00:41:37 0:34:30 0:00:00 0.829 1.0
2 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   00:43:20 0:36:27 0:02:19 0.796 2.0
3 NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862   00:47:53 0:41:17 0:07:52 0.721 3.0
4 NORrating 2 Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.897   00:49:52 0:44:44 0:11:24 0.692 4.0
5 NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822   01:01:53 0:50:52 0:19:55 0.558 5.0

Scoring codes used

CodeDescription
DNCDid not come to the starting area
DNFStarted but did not finish

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com