venue burgee

Høststormen

Molde Seilforening

Høststormen 2014

Contents

NORrating 1 Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Høststormen
 
Total Nett
1st NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046 1.0 1.0 1.0
2nd NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932 2.0 2.0 2.0
3rd NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 3.0 3.0 3.0
4th NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 4.0 4.0 4.0
5th NORrating 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.952 5.0 5.0 5.0
6th NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 6.0 6.0 6.0
7th NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.019 7.0 7.0 7.0
8th NORrating 1 Cumlato Dufour Grand Large 15231 Joakim Pettersen MS 0.976 8.0 8.0 8.0
9th NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.936 9.0 9.0 9.0


NORrating 2 Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Høststormen
 
Total Nett
1st NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.808 1.0 1.0 1.0
2nd NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 2.0 2.0 2.0
3rd NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 3.0 3.0 3.0
4th NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 4.0 4.0 4.0
5th NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.807 5.0 5.0 5.0
6th NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822 6.0 6.0 6.0


Høststormen - NORrating 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   02:52:17 3:00:13 0:00:00 1.046 1.0
2 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   03:26:06 3:12:05 0:12:45 0.874 2.0
3 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   03:32:06 3:12:22 0:13:25 0.85 3.0
4 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   03:26:21 3:15:37 0:16:15 0.873 4.0
5 NORrating 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.952   03:34:57 3:24:38 0:25:39 0.838 5.0
6 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   03:47:01 3:25:54 0:28:20 0.794 6.0
7 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.019   03:22:14 3:26:05 0:25:23 0.891 7.0
8 NORrating 1 Cumlato Dufour Grand Large 15231 Joakim Pettersen MS 0.976   03:31:10 3:26:06 0:26:32 0.853 8.0
9 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.936   03:40:34 3:26:27 0:28:02 0.817 9.0

Høststormen - NORrating 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.808   03:45:02 3:01:50 0:00:00 0.808 1.0
2 NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862   03:35:50 3:06:03 0:04:54 0.842 2.0
3 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   03:42:06 3:06:47 0:05:54 0.819 3.0
4 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   03:45:30 3:06:56 0:06:10 0.806 4.0
5 NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.807   03:54:04 3:08:54 0:08:45 0.777 5.0
6 NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822   03:51:48 3:10:32 0:10:36 0.784 6.0

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com