venue burgee

Høststormen

Molde Seilforening

Høststormen 2014

Overall

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 15, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Høststormen
 
Total Nett
1st NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046 1.0 1.0 1.0
2nd NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.808 2.0 2.0 2.0
3rd NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 3.0 3.0 3.0
4th NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 4.0 4.0 4.0
5th NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 5.0 5.0 5.0
6th NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.807 6.0 6.0 6.0
7th NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822 7.0 7.0 7.0
8th NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932 8.0 8.0 8.0
9th NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 9.0 9.0 9.0
10th NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 10.0 10.0 10.0
11th NORrating 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.952 11.0 11.0 11.0
12th NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 12.0 12.0 12.0
13th NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.019 13.0 13.0 13.0
14th NORrating 1 Cumlato Dufour Grand Large 15231 Joakim Pettersen MS 0.976 14.0 14.0 14.0
15th NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.936 15.0 15.0 15.0


Høststormen

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Finish Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 NORrating 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.046   02:52:17 3:00:13 0:00:00 1.046 1.0
2 NORrating 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.808   03:45:02 3:01:50 0:02:00 0.801 2.0
3 NORrating 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862   03:35:50 3:06:03 0:06:46 0.835 3.0
4 NORrating 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841   03:42:06 3:06:47 0:07:49 0.811 4.0
5 NORrating 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829   03:45:30 3:06:56 0:08:07 0.799 5.0
6 NORrating 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.807   03:54:04 3:08:54 0:10:46 0.77 6.0
7 NORrating 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822   03:51:48 3:10:32 0:12:34 0.777 7.0
8 NORrating 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.932   03:26:06 3:12:05 0:12:45 0.874 8.0
9 NORrating 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907   03:32:06 3:12:22 0:13:25 0.85 9.0
10 NORrating 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948   03:26:21 3:15:37 0:16:15 0.873 10.0
11 NORrating 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.952   03:34:57 3:24:38 0:25:39 0.838 11.0
12 NORrating 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907   03:47:01 3:25:54 0:28:20 0.794 12.0
13 NORrating 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.019   03:22:14 3:26:05 0:25:23 0.891 13.0
14 NORrating 1 Cumlato Dufour Grand Large 15231 Joakim Pettersen MS 0.976   03:31:10 3:26:06 0:26:32 0.853 14.0
15 NORrating 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.936   03:40:34 3:26:27 0:28:02 0.817 15.0

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com