venue burgee

Onsdagsregatta - Vårserie 2014

Molde Seilforening

Vårserien 2014

Contents

F18 Klasse

Sailed: 7, Discards: 2, To count: 5, Rating system: LYS, Entries: 1, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
V10
 
Total Nett
1st F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315 (2.0 DNC) (2.0 DNC) 1.0       1.0 1.0 1.0 1.0 9.0 5.0



LYS 1 Klasse

Sailed: 10, Discards: 3, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 11, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
V10
 
Total Nett
1st LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 (2.0) 1.0 (3.0) (6.0) 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 19.0 8.0
2nd LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 1.0 (2.0) 1.0 (3.0) (2.0) 2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 18.0 11.0
3rd LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 3.0 3.0 2.0 2.0 3.0 (5.0) (6.0) 3.0 (7.0) 3.0 37.0 19.0
4th LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 (9.0 OCS) (5.0) 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 4.0 5.0 (12.0 DNC) 55.0 29.0
5th LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 (9.0 OCS) 4.0 5.0 (7.0) (12.0 DNC) 6.0 3.0 5.0 3.0 4.0 58.0 30.0
6th LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 (9.0 OCS) 7.0 7.0 (12.0 DNC) 7.0 (12.0 DNC) 5.0 7.0 4.0 5.0 75.0 42.0
7th LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.07 5.0 6.0 (12.0 DNC) 1.0 (12.0 DNC) (12.0 DNC) 7.0 6.0 12.0 DNC 12.0 DNC 85.0 49.0
8th LYS 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.960 4.0 (12.0 DNC) 6.0 (12.0 DNC) 5.0 (12.0 DNC) 8.0 12.0 DNC 6.0 12.0 DNC 89.0 53.0
9th LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 6.0 3.0 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 105.0 69.0
10th LYS 1 Hugnad First 40.7 12103 Svein Haukebø MS 1.042 (12.0 DNC) (12.0 DNC) (12.0 DNC) 5.0 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 113.0 77.0
11th LYS 1 Eivind Comfortina 35 6699 Eivind Nordeide MS 0.969 (12.0 DNC) 9.0 DNF (12.0 DNC) (12.0 DNC) 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 12.0 DNC 117.0 81.0



LYS 2 Klasse

Sailed: 10, Discards: 3, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
V10
 
Total Nett
1st LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 (8.0 OCS) 1.0 3.0 3.0 (4.0) 2.0 1.0 2.0 1.0 (9.0 DNC) 34.0 13.0
2nd LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 1.0 2.0 (4.0) 2.0 2.0 3.0 3.0 3.0 (9.0 DNC) (9.0 DNC) 38.0 16.0
3rd LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.807 8.0 OCS (9.0 DNC) 1.0 4.0 1.0 (9.0 DNC) (9.0 DNC) 1.0 2.0 1.0 45.0 18.0
4th LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 (8.0 OCS) 5.0 2.0 1.0 5.0 1.0 2.0 (6.0) 5.0 (9.0 DNC) 44.0 21.0
5th LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 2.0 4.0 (5.0) (6.0 DNF) 3.0 (5.0 DNF) 5.0 5.0 4.0 2.0 41.0 25.0
6th LYS 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 8.0 OCS (9.0 DNC) 7.0 (9.0 DNC) (9.0 DNC) 9.0 DNC 4.0 4.0 3.0 3.0 65.0 38.0
7th LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822 8.0 OCS 3.0 (9.0 DNC) (9.0 DNC) (9.0 DNC) 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 83.0 56.0
8th LYS 2 Stella Hunter 13499 Pål Austnes MS 0.850 (9.0 DNC) (9.0 DNC) 6.0 (9.0 DNC) 6.0 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 9.0 DNC 84.0 57.0



V1 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V2 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V3 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315 00:47:02 1:01:51 0:00:00 1.315 1.0

V4 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V5 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V6 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V7 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315 00:35:30 0:46:41 0:00:00 1.315 1.0

V8 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315 00:48:12 1:03:23 0:00:00 1.315 1.0

V9 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points
1 F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315 1 1.0

V10 - F18 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 F18 Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315 00:38:26 0:50:32 0:00:00 1.315 1.0

V1 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 00:45:20 0:41:07 0:00:00 0.907 1.0
2 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:41:12 0:44:05 0:02:46 0.998 2.0
3 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 00:49:20 0:44:45 0:04:00 0.833 3.0
4 LYS 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.960 01:02:36 1:00:06 0:19:46 0.657 4.0
5 LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.07 00:58:02 1:02:06 0:19:36 0.709 5.0
6 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 OCS       9.0
6 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 OCS       9.0
6 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 OCS       9.0

V2 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 1:28:53 1:35:06 0:00:00 1.07 1.0
2 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 1:51:23 1:41:01 0:06:32 0.854 2.0
3 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 1:53:54 1:43:18 0:09:03 0.835 3.0
4 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 1:51:45 1:45:56 0:11:26 0.851 4.0
5 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 2:04:42 1:57:21 0:23:38 0.763 5.0
6 LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.07 1:50:51 1:58:37 0:21:58 0.858 6.0
7 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 1:58:02 2:00:45 0:25:04 0.806 7.0
8 LYS 1 Eivind Comfortina 35 6699 Eivind Nordeide MS 0.969 DNF       9.0

V3 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 00:54:10 0:49:08 0:00:00 0.907 1.0
2 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 00:56:03 0:50:50 0:01:53 0.877 2.0
3 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:47:42 0:51:02 0:01:47 1.03 3.0
4 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 01:00:18 0:56:45 0:08:05 0.815 4.0
5 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 00:59:53 0:56:46 0:08:04 0.82 5.0
6 LYS 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.960 01:00:20 0:57:55 0:09:09 0.814 6.0
7 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 01:03:19 1:04:46 0:15:18 0.776 7.0

V4 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.07 00:21:38 0:23:09 0:00:00 1.07 1.0
2 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 00:25:40 0:23:17 0:00:09 0.902 2.0
3 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 00:26:25 0:23:58 0:00:54 0.876 3.0
4 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 00:28:33 0:26:52 0:03:57 0.811 4.0
5 LYS 1 Hugnad First 40.7 12103 Svein Haukebø MS 1.042 00:29:37 0:30:52 0:07:24 0.782 5.0
6 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:29:10 0:31:13 0:07:32 0.794 6.0
7 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 00:45:18 0:42:57 0:20:53 0.511 7.0

V5 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:47:00 0:50:17 0:00:00 1.07 1.0
2 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 01:05:24 0:59:19 0:09:57 0.769 2.0
3 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 01:06:58 1:00:44 0:11:31 0.751 3.0
4 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 01:09:16 1:05:11 0:15:49 0.726 4.0
5 LYS 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.960 01:08:46 1:06:01 0:16:23 0.731 5.0
6 LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 01:10:28 1:06:10 0:16:55 0.714 6.0
7 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 01:10:08 1:11:45 0:20:58 0.717 7.0

V6 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:30:09 0:32:16 0:00:00 1.07 1.0
2 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 00:41:19 0:37:28 0:05:45 0.781 2.0
3 LYS 1 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.939 00:41:00 0:38:30 0:06:39 0.787 3.0
4 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 00:42:05 0:39:36 0:07:48 0.767 4.0
5 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 00:46:17 0:41:59 0:10:43 0.697 5.0
6 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 00:48:37 0:46:05 0:14:35 0.664 6.0

V7 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:52:15 0:55:54 0:00:00 1.07 1.0
2 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 01:03:24 0:57:30 0:01:46 0.882 2.0
3 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 01:01:28 0:58:16 0:02:30 0.91 3.0
4 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 01:02:01 0:58:21 0:02:36 0.901 4.0
5 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 00:57:11 0:58:30 0:02:32 0.978 5.0
6 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 01:06:20 1:00:10 0:04:42 0.843 6.0
7 LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.07 00:56:48 1:00:47 0:04:33 0.984 7.0
8 LYS 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.960 01:05:47 1:03:09 0:07:33 0.85 8.0

V8 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 00:50:51 0:46:07 0:00:00 0.907 1.0
2 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:43:21 0:46:23 0:00:15 1.064 2.0
3 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 00:55:40 0:50:29 0:04:49 0.829 3.0
4 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 00:54:54 0:51:40 0:05:53 0.84 4.0
5 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 00:56:18 0:53:22 0:07:39 0.819 5.0
6 LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.07 00:50:58 0:54:32 0:07:52 0.905 6.0
7 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 01:02:02 1:03:28 0:16:57 0.743 7.0

V9 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points
1 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 3 1.0
2 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 5 2.0
3 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 8 3.0
4 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 9 4.0
5 LYS 1 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 11 5.0
6 LYS 1 Juni Sun Odyssey 36i 12486 Frode Myrbostad MS 0.960 12 6.0
7 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 13 7.0

V10 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 1 Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.070 00:39:18 0:42:03 0:00:00 1.07 1.0
2 LYS 1 Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.907 00:48:26 0:43:56 0:02:04 0.868 2.0
3 LYS 1 Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.907 00:50:14 0:45:34 0:03:52 0.837 3.0
4 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 00:48:48 0:46:16 0:04:27 0.862 4.0
5 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.023 00:52:10 0:53:22 0:11:04 0.806 5.0

V1 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 00:54:36 0:47:04 0:00:00 0.862 1.0
2 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 01:04:45 0:52:27 0:06:39 0.727 2.0
3 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 OCS       8.0
3 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.807 OCS       8.0
3 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 OCS       8.0
3 LYS 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 OCS       8.0
3 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822 OCS       8.0

V2 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 1:54:04 1:33:32 0:00:00 0.82 1.0
2 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 1:54:23 1:38:36 0:05:52 0.818 2.0
3 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822 2:09:05 1:46:06 0:15:18 0.725 3.0
4 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 2:14:00 1:48:32 0:18:32 0.698 4.0
5 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 2:10:52 1:50:04 0:19:39 0.715 5.0

V3 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.807 01:02:33 0:50:29 0:00:00 0.807 1.0
2 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 01:00:28 0:50:51 0:00:27 0.835 2.0
3 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 01:03:44 0:52:16 0:02:10 0.792 3.0
4 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 01:03:08 0:54:25 0:04:34 0.8 4.0
5 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 01:12:57 0:59:05 0:10:38 0.692 5.0
6 LYS 2 Stella Hunter 13499 Pål Austnes MS 0.850 01:16:26 1:04:58 0:17:03 0.66 6.0
7 LYS 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 01:54:04 1:34:34 0:53:11 0.443 7.0

V4 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 00:28:44 0:24:10 0:00:00 0.841 1.0
2 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 00:28:17 0:24:23 0:00:15 0.854 2.0
3 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 00:30:18 0:24:51 0:00:50 0.798 3.0
4 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.807 00:30:55 0:24:57 0:00:58 0.782 4.0
5 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 DNF       6.0

V5 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.807 01:11:05 0:57:22 0:00:00 0.807 1.0
2 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 01:11:15 1:01:25 0:04:42 0.805 2.0
3 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 01:19:48 1:04:38 0:08:59 0.719 3.0
4 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 01:20:55 1:06:21 0:10:58 0.709 4.0
5 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 01:22:12 1:09:08 0:13:59 0.698 5.0
6 LYS 2 Stella Hunter 13499 Pål Austnes MS 0.850 01:24:19 1:11:40 0:16:50 0.68 6.0

V6 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 00:39:32 0:33:15 0:00:00 0.841 1.0
2 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 00:44:38 0:36:36 0:04:05 0.745 2.0
3 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 00:43:03 0:37:07 0:04:29 0.772 3.0
4 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 DNF       5.0

V7 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 01:09:13 0:56:45 0:00:00 0.82 1.0
2 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 01:07:30 0:56:46 0:00:01 0.841 2.0
3 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 01:08:06 0:58:42 0:02:15 0.833 3.0
4 LYS 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 01:13:06 1:00:36 0:04:38 0.776 4.0
5 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 01:16:51 1:02:15 0:06:47 0.739 5.0

V8 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.807 00:58:52 0:47:30 0:00:00 0.807 1.0
2 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 00:58:01 0:47:34 0:00:05 0.819 2.0
3 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 00:56:32 0:48:44 0:01:25 0.84 3.0
4 LYS 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 01:03:43 0:52:49 0:06:25 0.746 4.0
5 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 01:05:40 0:53:11 0:07:01 0.723 5.0
6 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 01:04:22 0:54:08 0:07:53 0.738 6.0

V9 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points
1 LYS 2 Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.820 2 1.0
2 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.807 4 2.0
3 LYS 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 6 3.0
4 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 7 4.0
5 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 10 5.0

V10 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE BCR Points
1 LYS 2 Blue Moon Accent 5078 Morten Devold MS 0.807 00:52:46 0:42:35 0:00:00 0.807 1.0
2 LYS 2 Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 00:59:48 0:48:26 0:07:14 0.712 2.0
3 LYS 2 Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.829 00:58:46 0:48:43 0:07:24 0.725 3.0

Scoring codes used

CodeDescription
DNCDid not come to the starting area
DNFStarted but did not finish
OCSOn course side at start or broke rule 30.1

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com