venue burgee

Høststormen 2015

Molde Seilforening

Høstserien 2015

Contents

A Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Høststormen
 
Total Nett
1st A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.840 1.0 1.0 1.0
2nd A Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.805 2.0 2.0 2.0
3rd A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.861 4.0 DNF 4.0 4.0


B Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Høststormen
 
Total Nett
1st B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896 1.0 1.0 1.0
2nd B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.938 2.0 2.0 2.0
3rd B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 3.0 3.0 3.0


U Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Høststormen
 
Total Nett
1st U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.914 1.0 1.0 1.0
2nd U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.881 2.0 2.0 2.0
3rd U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 3.0 3.0 3.0
4th U Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.047 4.0 4.0 4.0


Høststormen - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.840 11:00:00 15:00:20 4:00:20 3:21:53 0:00:00 0.84   1.0
2 A Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.805 11:00:00 15:28:31 4:28:31 3:36:09 0:17:44 0.752   2.0
3 A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.861     DNF         4.0

Høststormen - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896 11:00:00 14:42:04 3:42:04 3:18:58 0:00:00 0.896   1.0
2 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.938 11:00:00 14:44:19 3:44:19 3:30:25 0:12:12 0.887   2.0
3 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 11:00:00 14:42:06 3:42:06 3:30:33 0:12:13 0.896   3.0

Høststormen - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.914 11:00:00 14:30:37 3:30:37 3:12:30 0:00:00 0.914   1.0
2 U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.881 11:00:00 14:38:53 3:38:53 3:12:50 0:00:23 0.879   2.0
3 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 11:00:00 14:19:58 3:19:58 3:29:22 0:16:06 0.963   3.0
4 U Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.047 11:00:00 14:24:51 3:24:51 3:34:29 0:20:59 0.94   4.0

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNFStarted but did not finish 4

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com