venue burgee

Molde Race Week 2015

Molde Seilforening

MRW2015

Contents

A Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 6, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
Total Nett
1st A Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.887 1.0     1.0 1.0
2nd A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 2.0     2.0 2.0
3rd A Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 3.0     3.0 3.0
4th A Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 4.0     4.0 4.0
5th A Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 5.0     5.0 5.0
6th A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798 6.0     6.0 6.0



U Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 4, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
Total Nett
1st U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.914 1.0     1.0 1.0
2nd U Chilli Peppers Farr 30   Thomas Hjertø MS 1.047 2.0     2.0 2.0
3rd U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 3.0     3.0 3.0
4th U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.914 4.0     4.0 4.0



V1 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.887 11:25:00 15:30:41 4:05:41 3:37:55 0:00:00 0.887   1.0
2 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 11:25:00 16:12:47 4:47:47 4:02:02 0:28:40 0.757   2.0
3 A Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 11:25:00 15:42:38 4:17:38 4:02:26 0:26:03 0.846   3.0
4 A Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 11:25:00 15:35:00 4:10:00 4:15:30 0:36:46 0.872   4.0
5 A Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 11:25:00 16:08:28 4:43:28 4:28:44 0:53:36 0.769   5.0
6 A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798 11:25:00 17:04:23 5:39:23 4:30:50 1:06:18 0.642   6.0

V1 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.924 11:25:00 15:33:08 4:08:08 3:49:17 0:00:00 0.924   1.0
2 U Chilli Peppers Farr 30   Thomas Hjertø MS 1.047 11:25:00 15:16:35 3:51:35 4:02:28 0:12:36 0.99   2.0
3 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 11:25:00 15:23:49 3:58:49 4:10:02 0:19:50 0.96   3.0
4 U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.914 11:25:00 16:11:12 4:46:12 4:21:35 0:35:21 0.801   4.0

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com