venue burgee

Spectra Marine Molde Doublehanded 2015

Molde Seilforening

Spectra Marine Molde Doublehanded

Contents

A Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS R1
 
Total Nett
1st A Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.887 1.0 1.0 1.0
2nd A Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.805 2.0 2.0 2.0
3rd A Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.881 3.0 3.0 3.0
4th A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.827 4.0 4.0 4.0
5th A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822 5.0 5.0 5.0


B Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Rating system: LYS, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS R1
 
Total Nett
1st B Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.017 1.0 1.0 1.0
2nd B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.943 2.0 2.0 2.0
3rd B Kikken Jeanneau Sun Fast 37 10115 Kjell Inge Kirkeland MS 0.943 3.0 3.0 3.0
4th B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.018 4.0 4.0 4.0
5th B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.919 5.0 5.0 5.0


R1 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.887 11:00:00 13:29:38 2:29:38 2:12:43 0:00:00 0.887   1.0
2 A Oter'n Fenix 5018 Mats Kirkeland MS 0.805 11:00:00 13:50:37 2:50:37 2:17:21 0:05:44 0.778   2.0
3 A Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.881 11:00:00 13:40:40 2:40:40 2:21:33 0:10:01 0.826   3.0
4 A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.827 11:00:00 13:54:40 2:54:40 2:24:27 0:14:11 0.76   4.0
5 A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.822 11:00:00 13:56:00 2:56:00 2:24:40 0:14:32 0.754   5.0

R1 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.017 11:00:00 13:09:00 2:09:00 2:11:12 0:00:00 1.017   1.0
2 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.943 11:00:00 13:20:00 2:20:00 2:12:01 0:00:53 0.937   2.0
3 B Kikken Jeanneau Sun Fast 37 10115 Kjell Inge Kirkeland MS 0.943 11:00:00 13:23:06 2:23:06 2:14:57 0:03:59 0.917   3.0
4 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.018 11:00:00 13:19:39 2:19:39 2:22:10 0:10:47 0.939   4.0
5 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.919 11:00:00 13:38:30 2:38:30 2:25:40 0:15:45 0.828   5.0

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com