venue burgee

Onsdagsregatta - Vårserien 2015

Molde Seilforening

Vårserien 2015_Sammenlagt

Contents

A Klasse

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 5, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
Total Nett
1st A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 1.0 2.0 (6.0 DNC) 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (6.0 DNC) 22.0 10.0
2nd A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 (6.0 DNC) 1.0 (4.0) 1.0 1.0 2.0 3.0 3.0 1.0 22.0 12.0
3rd A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798 (6.0 DNC) 3.0 1.0 3.0 3.0 4.0 DNS (6.0 DNC) 2.0 2.0 30.0 18.0
4th A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.830 2.0 4.0 3.0 5.0 4.0 (6.0 DNC) 2.0 (6.0 DNC) 3.0 35.0 23.0
5th A Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 (6.0 DNC) 5.0 2.0 4.0 5.0 (6.0 DNC) 4.0 4.0 6.0 DNC 42.0 30.0


B Klasse

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 7, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
Total Nett
1st B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931 3.0 1.0 (7.0 DNF) 1.0 1.0 (6.0 DNS) 1.0 1.0 1.0 22.0 9.0
2nd B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 2.0 (7.0) (7.0 DNF) 2.0 4.0 2.0 3.0 2.0 2.0 31.0 17.0
3rd B Furia III X-442 MKII 9558 Stig Waagbø MS 1.044 4.0 2.0 7.0 OCS (8.0 DNC) 2.0 1.0 4.0 3.0 (8.0 DNC) 39.0 23.0
4th B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 (7.0) 6.0 3.0 3.0 (7.0) 3.0 2.0 4.0 3.0 38.0 24.0
5th B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 5.0 3.0 2.0 4.0 3.0 (6.0 DNS) 5.0 6.0 (8.0 DNC) 42.0 28.0
6th B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896 1.0 5.0 1.0 5.0 6.0 (8.0 DNC) 6.0 5.0 (8.0 DNC) 45.0 29.0
7th B Gisela Hanse 350 14506 Helge Norli MS 0.955 6.0 4.0 (8.0 DNC) 6.0 5.0 (8.0 DNC) 8.0 DNC 8.0 DNC 8.0 DNC 61.0 45.0


F Klasse

Sailed: 8, Discards: 2, To count: 6, Rating system: LYS, Entries: 1, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
Total Nett
1st F Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315 (2.0 DNC) 1.0 (2.0 DNC) 2.0 DNC 1.0 2.0 DNC 1.0 2.0 DNC   13.0 9.0


U Klasse

Sailed: 9, Discards: 2, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 3, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS V1
 
V2
 
V3
 
V4
 
V5
 
V6
 
V7
 
V8
 
V9
 
Total Nett
1st U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 (1.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (4.0 DNC) 12.0 7.0
2nd U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.924 2.0 3.0 (4.0 DNC) 3.0 2.0 (4.0 DNC) 3.0 2.0 1.0 24.0 16.0
3rd U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.924 (4.0 DNC) 2.0 3.0 OCS 2.0 3.0 3.0 DNS 2.0 (4.0 DNC) 4.0 DNC 27.0 19.0


V1 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 19:00:00 19:40:29 0:40:29 0:34:54 0:00:00 0.862   1.0
2 A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.830 19:00:00 19:42:55 0:42:55 0:35:37 0:00:52 0.813   2.0

V2 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 19:05:00 20:01:41 0:56:41 0:47:40 0:00:00 0.841   1.0
2 A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 19:05:00 20:03:00 0:58:00 0:50:00 0:02:42 0.822   2.0
3 A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798 19:05:00 20:08:06 1:03:06 0:50:21 0:03:22 0.755   3.0
4 A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.828 19:05:00 20:08:21 1:03:21 0:52:27 0:05:47 0.752   4.0
5 A Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 19:05:00 20:26:39 1:21:39 1:06:08 0:22:48 0.584   5.0

V3 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798 190500 20:20:18 1:15:18 1:00:05 0:00:00 0.798   1.0
2 A Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 190500 20:20:53 1:15:53 1:01:28 0:01:42 0.792   2.0
3 A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.828 190500 20:20:26 1:15:26 1:02:28 0:02:52 0.797   3.0
4 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 190500 20:20:11 1:15:11 1:03:14 0:03:44 0.799   4.0

V4 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841     01:11:59 1:00:32 0:00:00 0.841   1.0
2 A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862     01:10:47 1:01:01 0:00:33 0.855   2.0
3 A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798     01:17:34 1:01:54 0:01:42 0.78   3.0
4 A Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810     01:22:17 1:06:39 0:07:33 0.736   4.0
5 A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.828     01:23:05 1:08:48 0:09:58 0.729   5.0

V5 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841     01:30:24 1:16:02 0:00:00 0.841   1.0
2 A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862     01:31:30 1:18:52 0:03:18 0.831   2.0
3 A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798     01:45:05 1:23:51 0:09:49 0.723   3.0
4 A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.828     02:00:58 1:40:10 0:29:09 0.628   4.0
5 A Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810     02:06:43 1:42:38 0:32:51 0.6   5.0

V6 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 19:02:30 19:52:38 0:50:08 0:43:13 0:00:00 0.862   1.0
2 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 19:02:30 20:03:00 1:00:30 0:50:53 0:09:07 0.714   2.0
3 A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798     DNS         4.0

V7 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 19:00:00 20:25:14 1:25:14 1:13:28 0:00:00 0.862   1.0
2 A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.828 19:00:00 20:32:14 1:32:14 1:16:22 0:03:30 0.797   2.0
3 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 19:00:00 20:34:44 1:34:44 1:19:40 0:07:22 0.776   3.0
4 A Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 19:00:00 20:46:05 1:46:05 1:25:56 0:15:23 0.693   4.0

V8 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 0.862 19:00:00 19:50:56 0:50:56 0:43:54 0:00:00 0.862   1.0
2 A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798 19:00:00 20:00:53 1:00:53 0:48:35 0:05:52 0.721   2.0
3 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 19:00:00 20:02:09 1:02:09 0:52:16 0:09:57 0.706   3.0
4 A Mistress Alo 28 1661 Jarl Rønning MS 0.810 19:00:00 20:11:11 1:11:11 0:57:40 0:16:59 0.617   4.0

V9 - A Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 A Furia II Express 41 Team Furia MS 0.841 19:05:00 20:31:50 1:26:50 1:13:02 0:00:00 0.841   1.0
2 A Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 0.798 19:05:00 20:41:29 1:36:29 1:17:00 0:04:58 0.757   2.0
3 A Juego Bavaria 30 14549 Geir Berg Oshaug MS 0.828 19:05:00 20:52:01 1:47:01 1:28:37 0:18:49 0.682   3.0

V1 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896 19:10:00 19:50:58 0:40:58 0:36:42 0:00:00 0.896   1.0
2 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 19:10:00 19:49:16 0:39:16 0:36:57 0:00:16 0.935   2.0
3 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931 19:10:00 19:50:00 0:40:00 0:37:14 0:00:34 0.918   3.0
4 B Furia III X-442 MKII 9558 Stig Waagbø MS 1.044 19:10:00 19:46:00 0:36:00 0:37:35 0:00:50 1.02   4.0
5 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 19:10:00 19:50:19 0:40:19 0:38:13 0:01:36 0.91   5.0
6 B Gisela Hanse 350 14506 Helge Norli MS 0.955 19:10:00 19:50:17 0:40:17 0:38:28 0:01:51 0.911   6.0
7 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 19:10:00 19:48:52 0:38:52 0:39:43 0:02:57 0.944   7.0

V2 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931 19:12:00 20:02:56 0:50:56 0:47:25 0:00:00 0.931   1.0
2 B Furia III X-442 MKII 9558 Stig Waagbø MS 1.044 19:12:00 19:58:43 0:46:43 0:48:46 0:01:18 1.015   2.0
3 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 19:12:00 20:06:30 0:54:30 0:51:40 0:04:29 0.87   3.0
4 B Gisela Hanse 350 14506 Helge Norli MS 0.955 19:12:00 20:08:48 0:56:48 0:54:15 0:07:09 0.835   4.0
5 B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896 19:12:00 20:14:53 1:02:53 0:56:21 0:09:58 0.754   5.0
6 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 19:12:00 20:08:40 0:56:40 0:57:55 0:10:16 0.837   6.0
7 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 19:12:00 20:15:48 1:03:48 1:00:02 0:13:24 0.743   7.0

V3 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896 191200 20:20:13 1:08:13 1:01:07 0:00:00 0.896   1.0
2 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 191200 20:17:35 1:05:35 1:02:10 0:01:07 0.932   2.0
3 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 191200 20:18:10 1:06:10 1:07:37 0:06:22 0.924   3.0
4 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931     DNF         7.0
4 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941     DNF         7.0
4 B Furia III X-442 MKII 9558 Stig Waagbø MS 1.044     OCS         7.0

V4 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931     01:05:16 1:00:46 0:00:00 0.931   1.0
2 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941     01:07:12 1:03:14 0:02:38 0.904   2.0
3 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022     01:05:07 1:06:33 0:05:40 0.933   3.0
4 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948     01:10:58 1:07:17 0:06:52 0.856   4.0
5 B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896     01:19:03 1:10:50 0:11:14 0.769   5.0
6 B Gisela Hanse 350 14506 Helge Norli MS 0.955     01:15:26 1:12:02 0:11:48 0.806   6.0

V5 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931     01:21:03 1:15:27 0:00:00 0.931   1.0
2 B Furia III X-442 MKII 9558 Stig Waagbø MS 1.044     01:13:26 1:16:40 0:01:09 1.028   2.0
3 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948     01:22:35 1:18:17 0:02:59 0.914   3.0
4 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941     01:23:52 1:18:55 0:03:41 0.9   4.0
5 B Gisela Hanse 350 14506 Helge Norli MS 0.955     01:23:42 1:19:56 0:04:41 0.902   5.0
6 B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896     01:31:17 1:21:47 0:07:04 0.827   6.0
7 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022     01:24:26 1:26:17 0:10:36 0.894   7.0

V6 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Furia III X-442 MKII 9558 Stig Waagbø MS 1.044 19:09:03 19:48:50 0:39:47 0:41:32 0:00:00 1.044   1.0
2 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 19:09:03 19:53:47 0:44:44 0:42:06 0:00:36 0.928   2.0
3 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 19:09:03 19:53:00 0:43:57 0:44:55 0:03:19 0.945   3.0
4 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931     DNS         6.0
4 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948     DNS         6.0

V7 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931 19:05:00 20:20:55 1:15:55 1:10:41 0:00:00 0.931   1.0
2 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 19:05:00 20:15:34 1:10:34 1:12:07 0:01:25 1.002   2.0
3 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 19:05:00 20:22:01 1:17:01 1:12:28 0:01:54 0.918   3.0
4 B Furia III X-442 MKII 9558 Stig Waagbø MS 1.044 19:05:00 20:14:58 1:09:58 1:13:03 0:02:16 1.01   4.0
5 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 19:05:00 20:22:35 1:17:35 1:13:33 0:03:02 0.911   5.0
6 B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896 19:05:00 20:30:51 1:25:51 1:16:55 0:06:58 0.823   6.0

V8 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931 19:08:00 19:54:12 0:46:12 0:43:01 0:00:00 0.931   1.0
2 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 19:08:00 19:55:39 0:47:39 0:44:50 0:01:56 0.903   2.0
3 B Furia III X-442 MKII 9558 Stig Waagbø MS 1.044 19:08:00 19:52:59 0:44:59 0:46:58 0:03:47 0.956   3.0
4 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 19:08:00 19:56:55 0:48:55 0:50:00 0:06:50 0.879   4.0
5 B Håp Dehler 29 9108 Morten Devold MS 0.896 19:08:00 20:04:23 0:56:23 0:50:31 0:08:23 0.763   5.0
6 B Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 0.948 19:08:00 20:06:43 0:58:43 0:55:40 0:13:21 0.733   6.0

V9 - B Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 B Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 0.931 19:05:00 20:33:44 1:28:44 1:22:37 0:00:00 0.931   1.0
2 B Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 0.941 19:05:00 20:43:28 1:38:28 1:32:39 0:10:41 0.839   2.0
3 B Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.022 19:05:00 20:42:25 1:37:25 1:39:34 0:16:35 0.848   3.0

V1 - F Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V2 - F Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 F Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315 19:12:00 19:53:13 0:41:13 0:54:12 0:00:00 1.315   1.0

V3 - F Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V4 - F Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V5 - F Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 F Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315     01:05:32 1:26:11 0:00:00 1.315   1.0

V6 - F Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V7 - F Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 F Nagelfare F18 25 Rolf Nilsen MS 1.315 19:05:00 20:02:25 0:57:25 1:15:30 0:00:00 1.315   1.0

V8 - F Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V9 - F Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Place Points

V1 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 19:10:00 19:43:00 0:33:00 0:34:33 0:00:00 1.047   1.0
2 U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.924 19:10:00 19:49:49 0:39:49 0:36:47 0:02:25 0.868   2.0

V2 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 19:12:00 19:49:45 0:37:45 0:39:31 0:00:00 1.047   1.0
2 U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.914 19:12:00 20:01:06 0:49:06 0:44:53 0:05:51 0.805   2.0
3 U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.914 19:12:00 20:03:10 0:51:10 0:46:46 0:07:55 0.772   3.0

V3 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 191200 20:02:26 0:50:26 0:52:48 0:00:00 1.047   1.0
2 U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.914 191200 20:18:05 OCS         3.0

V4 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047     00:55:08 0:57:43 0:00:00 1.047   1.0
2 U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.914     01:09:03 1:03:07 0:05:54 0.836   2.0
3 U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.914     01:10:10 1:04:08 0:07:01 0.823   3.0

V5 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047     01:02:54 1:05:51 0:00:00 1.047   1.0
2 U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.914     01:15:47 1:09:16 0:03:44 0.869   2.0
3 U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.914     01:17:52 1:11:10 0:05:49 0.846   3.0

V6 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 19:09:03 19:48:14 0:39:11 0:41:01 0:00:00 1.047   1.0
2 U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.914     DNS         3.0

V7 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 19:05:00 20:10:36 1:05:36 1:08:41 0:00:00 1.047   1.0
2 U Nini Roll Beneteau Platu 25 Racer 14603 Team Nini Roll MS 0.914 19:05:00 20:28:23 1:23:23 1:16:13 0:08:14 0.824   2.0
3 U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.914 19:05:00 20:35:37 1:30:37 1:22:49 0:15:28 0.758   3.0

V8 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Jyplingen Farr 30 22 Team Jyplingen MS 1.047 19:08:00 19:46:56 0:38:56 0:40:46 0:00:00 1.047   1.0
2 U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.914 19:08:00 19:58:17 0:50:17 0:45:58 0:05:41 0.811   2.0

V9 - U Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Start Finish Elapsed Corrected BCE BCR Ave speed Points
1 U Team Sixpack Beneteau Platu 25 racer 9496 Team Sixpack MS 0.914 19:05:00 20:29:51 1:24:51 1:17:33 0:00:00 0.914   1.0

Scoring codes used

CodeDescription Points
DNCDid not come to the starting area Varies
DNFStarted but did not finish 7
DNSCame to the start area but did not start Varies
OCSOn course side at start or broke rule 30.1 Varies

www.moldeseilforening.no


Sailwave Scoring Software 2.16.7
www.sailwave.com