venue burgee

Høststormen 2011

Molde Seilforening

Contents

LYS 1 Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Ratings: LYS, Entries: 9, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS R1
 
Total Nett
1 LYS 1 Rasken Dufour 34 St 10734 Terje Kirkeland MS 1.23 1.0 1.0 1.0
2 LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.30 2.0 2.0 2.0
3 LYS 1 Numbero Uno Grand Soleil 34R 10102 Team Numbero Uno MS 1.22 3.0 3.0 3.0
4 LYS 1 Andrea Bavaria 38 11109 Lasse Devold MS 1.21 4.0 4.0 4.0
5 LYS 1 Kikken Sun Fast 37 10115 Kjell Inge Kirkeland MS 1.24 5.0 5.0 5.0
6 LYS 1 Exito X-99 368 Geir Inge Rødseth MS 1.25 6.0 6.0 6.0
7 LYS 1 Lobo Hanse 371 13897 John Helge Frøystad MS 1.25 7.0 7.0 7.0
8 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 1.24 8.0 8.0 8.0
9 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.30 9.0 9.0 9.0

LYS 2 Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Ratings: LYS, Entries: 8, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS R1
 
Total Nett
1 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 1.09 1.0 1.0 1.0
2 LYS 2 Jyplingen J-80 661 Team Jyplingen MS 1.19 2.0 2.0 2.0
3 LYS 2 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 1.18 3.0 3.0 3.0
4 LYS 2 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 1.19 4.0 4.0 4.0
5 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 1.07 5.0 5.0 5.0
6 LYS 2 Oda II Ballad 30 1947 Leif Horsgaard MS 1.08 6.0 6.0 6.0
7 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 1.12 7.0 7.0 7.0
8 LYS 2 Celsius Bavaria 38 14218 Rolf Magerøy MS 1.19 8.0 8.0 8.0

TUR Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Ratings: LYS, Entries: 2, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS R1
 
Total Nett
1 TUR Juego Bavaria 30 B 30 Geir Berg Oshaug MS 1.08 1.0 1.0 1.0
2 TUR Stella Hunter 33 13499 Pål Austnes MS 1.08 2.0 2.0 2.0

R1 - LYS 1 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE Points
1 LYS 1 Rasken Dufour 34 St 10734 Terje Kirkeland MS 1.23 02:20:16 2:52:32 0:00:00 1.0
2 LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.30 02:13:43 2:53:50 0:01:00 2.0
3 LYS 1 Numbero Uno Grand Soleil 34R 10102 Team Numbero Uno MS 1.22 02:24:04 2:55:46 0:02:39 3.0
4 LYS 1 Andrea Bavaria 38 11109 Lasse Devold MS 1.21 02:26:09 2:56:50 0:03:34 4.0
5 LYS 1 Kikken Sun Fast 37 10115 Kjell Inge Kirkeland MS 1.24 02:23:48 2:58:19 0:04:40 5.0
6 LYS 1 Exito X-99 368 Geir Inge Rødseth MS 1.25 02:27:27 3:04:19 0:09:26 6.0
7 LYS 1 Lobo Hanse 371 13897 John Helge Frøystad MS 1.25 02:27:52 3:04:50 0:09:51 7.0
8 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 1.24 02:30:41 3:06:51 0:11:33 8.0
9 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.30 02:27:29 3:11:44 0:14:46 9.0

R1 - LYS 2 Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE Points
1 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 1.09 02:38:42 2:52:59 0:00:00 1.0
2 LYS 2 Jyplingen J-80 661 Team Jyplingen MS 1.19 02:25:25 2:53:03 0:00:03 2.0
3 LYS 2 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 1.18 02:27:35 2:54:09 0:00:59 3.0
4 LYS 2 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 1.19 02:28:40 2:56:55 0:03:18 4.0
5 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 1.07 02:45:26 2:57:01 0:03:46 5.0
6 LYS 2 Oda II Ballad 30 1947 Leif Horsgaard MS 1.08 02:45:13 2:58:26 0:05:03 6.0
7 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 1.12 02;42:40 3;02;11 0;08;13 7.0
8 LYS 2 Celsius Bavaria 38 14218 Rolf Magerøy MS 1.19 02:33:44 3:02:57 0:08:22 8.0

R1 - TUR Klasse

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE Points
1 TUR Juego Bavaria 30 B 30 Geir Berg Oshaug MS 1.08 02:48:16 3:01:44 0:00:00 1.0
2 TUR Stella Hunter 33 13499 Pål Austnes MS 1.08 02:51:12 3:04:54 0:02:56 2.0

www.moldeseilforening.no
thomashjerto@hotmail.com


Sailwave Scoring Software 2.02 build 6
www.sailwave.com