venue burgee

Høststormen 2011

Molde Seilforening

Overall

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Ratings: LYS, Entries: 19, Scoring system: Appendix A
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS R1
 
Total Nett
1 LYS 1 Rasken Dufour 34 St 10734 Terje Kirkeland MS 1.23 1.0 1.0 1.0
2 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 1.09 2.0 2.0 2.0
3 LYS 2 Jyplingen J-80 661 Team Jyplingen MS 1.19 3.0 3.0 3.0
4 LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.30 4.0 4.0 4.0
5 LYS 2 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 1.18 5.0 5.0 5.0
6 LYS 1 Numbero Uno Grand Soleil 34R 10102 Team Numbero Uno MS 1.22 6.0 6.0 6.0
7 LYS 1 Andrea Bavaria 38 11109 Lasse Devold MS 1.21 7.0 7.0 7.0
8 LYS 2 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 1.19 8.0 8.0 8.0
9 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 1.07 9.0 9.0 9.0
10 LYS 1 Kikken Sun Fast 37 10115 Kjell Inge Kirkeland MS 1.24 10.0 10.0 10.0
11 LYS 2 Oda II Ballad 30 1947 Leif Horsgaard MS 1.08 11.0 11.0 11.0
12 TUR Juego Bavaria 30 B 30 Geir Berg Oshaug MS 1.08 12.0 12.0 12.0
13 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 1.12 13.0 13.0 13.0
14 LYS 2 Celsius Bavaria 38 14218 Rolf Magerøy MS 1.19 14.0 14.0 14.0
15 LYS 1 Exito X-99 368 Geir Inge Rødseth MS 1.25 15.0 15.0 15.0
16 LYS 1 Lobo Hanse 371 13897 John Helge Frøystad MS 1.25 16.0 16.0 16.0
17 TUR Stella Hunter 33 13499 Pål Austnes MS 1.08 17.0 17.0 17.0
18 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 1.24 18.0 18.0 18.0
19 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.30 19.0 19.0 19.0

R1

Start: Start 1, Finishes: Place
Rank Klasse Båt Navn Båttype Seil Nr Rormann Klubb LYS Elapsed Corrected BCE Points
1 LYS 1 Rasken Dufour 34 St 10734 Terje Kirkeland MS 1.23 02:20:16 2:52:32 0:00:00 1.0
2 LYS 2 Lurie Scampi 30 4158 Ole A Ellingsgaard MS 1.09 02:38:42 2:52:59 0:00:25 2.0
3 LYS 2 Jyplingen J-80 661 Team Jyplingen MS 1.19 02:25:25 2:53:03 0:00:26 3.0
4 LYS 1 Chili Peppers Farr 30 30 Thomas Hjertø MS 1.30 02:13:43 2:53:50 0:01:00 4.0
5 LYS 2 Arius IV Bavaria 36 11200 Martin Due MS 1.18 02:27:35 2:54:09 0:01:22 5.0
6 LYS 1 Numbero Uno Grand Soleil 34R 10102 Team Numbero Uno MS 1.22 02:24:04 2:55:46 0:02:39 6.0
7 LYS 1 Andrea Bavaria 38 11109 Lasse Devold MS 1.21 02:26:09 2:56:50 0:03:34 7.0
8 LYS 2 Jolly Yacht First 31.7 9878 Kjell Rød MS 1.19 02:28:40 2:56:55 0:03:41 8.0
9 LYS 2 Fortuna IV Polo 86 5062 Allan Strand MS 1.07 02:45:26 2:57:01 0:04:12 9.0
10 LYS 1 Kikken Sun Fast 37 10115 Kjell Inge Kirkeland MS 1.24 02:23:48 2:58:19 0:04:40 10.0
11 LYS 2 Oda II Ballad 30 1947 Leif Horsgaard MS 1.08 02:45:13 2:58:26 0:05:28 11.0
12 TUR Juego Bavaria 30 B 30 Geir Berg Oshaug MS 1.08 02:48:16 3:01:44 0:08:31 12.0
13 LYS 2 Furia II Express 41 Team Furia MS 1.12 02;42:40 3;02;11 0;08;37 13.0
14 LYS 2 Celsius Bavaria 38 14218 Rolf Magerøy MS 1.19 02:33:44 3:02:57 0:08:45 14.0
15 LYS 1 Exito X-99 368 Geir Inge Rødseth MS 1.25 02:27:27 3:04:19 0:09:26 15.0
16 LYS 1 Lobo Hanse 371 13897 John Helge Frøystad MS 1.25 02:27:52 3:04:50 0:09:51 16.0
17 TUR Stella Hunter 33 13499 Pål Austnes MS 1.08 02:51:12 3:04:54 0:11:27 17.0
18 LYS 1 Ninja Sun fast 37 13883 Nils Thorvald Krohn MS 1.24 02:30:41 3:06:51 0:11:33 18.0
19 LYS 1 Øse Hanse 400 12088 Petter Holen MS 1.30 02:27:29 3:11:44 0:14:46 19.0

www.moldeseilforening.no
thomashjerto@hotmail.com


Sailwave Scoring Software 2.02 build 6
www.sailwave.com